ESF subsidie: Aanpassing Subsidieregeling ESF 2007 tot 2013

In de artikelen 3.1. en 3.4 van de Subsidieregeling ESF 2007-2013, die regelen welke kosten kunnen worden gesubsidieerd in het kader van Actie A respectievelijk Actie D, was tevens een maximering opgenomen van de te verlenen subsidie voor de betrokken colleges van burgemeester en wethouders respectievelijk de subsidieaanvragers. Ter verduidelijking wordt deze maximering opgenomen in een separaat artikel (artikel 3.9).
Voorts wordt de maximering per aanvrager in het kader van Actie D met ingang van het komende aanvraagtijdvak gewijzigd van een maximum per kalenderjaar in een maximum per aanvraagtijdvak.

* De rest van dit artikel en veel andere mogelijkheden alleen beschikbaar voor leden. Meer informatie voordelen lidmaatschap

Gerelateerd nieuws



Indien beschikbaar onderstaand een overzicht van ander nieuws over deze organisatie.