Nog geen abonnee? Schrijf je hier in.
U heeft nog geen abonnement of bent niet ingelogd. Veel menu's, mogelijkheden, informatie, zoek- en selectietools e.d. zijn nu niet beschikbaar!
Login of neem een abonnement voor toegang tot alle menu's, informatie, zoek- en selectietools...
AEGON - Sponsoring
AEGON krijgt dagelijks verzoeken om een evenement, een vereniging of een activiteit te sponsoren. En hoe goed de doelstellingen van de organisatoren ook zijn, ze kunnen de meeste verzoeken niet honoreren.
AEGON is Nederlands grootste schaatsfan. Al meer dan 30 jaar leveren ze een fundamentele bijdrage aan de populaire Nederlandse wintersport.
Daarnaast heeft AEGON in Nederland een aantal culturele en sociaal-maatschappelijke initiatieven gekozen om voor een langere periode te ondersteunen. Op deze manier voorkomen ze dat het geld dat AEGON beschikbaar heeft voor sponsoring versnippert over veel, verschillende kleine(re) projecten.

