Aegis helpt mensen of initiatieven die een daadwerkelijke bijdrage leveren aan de knelpunten in de zorg. Want helaas kent ook Nederland problemen waar een oplossing voor nodig is. Agis helpt daarin waar het kan. Wie Agis vraagt om sponsoring, heeft te maken met een aantal spelregels. Agis zoekt voor wat betreft sponsoring naar projecten die bij hun passen.
Als het om sponsoring gaat, zoekt Agis vooral naar manieren waarop een gezonde leefstijl gestimuleerd wordt. Zo organiseren en sponsoren ze het programma: Met Agis in Beweging. Dit programma is er voor iedereen, dus ook voor niet-leden.
Naast dit grote programma, sponsort Agis jaarlijks een klein aantal projecten. Daar is een beperkt budget voor beschikbaar. En voor iedereen die een verzoek indient, geldt dat het verzoek aan een aantal criteria moet voldoen.
Criteria sponsoring Agis
- Agis richt zich op projecten die de positionering van ‘Agis. De Zorgverbeteraar’ direct ondersteunen. Met andere woorden: het project of het initiatief moet een concrete oplossing zijn voor een probleem in de zorg.
- Het project heeft een duidelijke doelstelling tot zorgverbetering en richt zich op bevordering van kwaliteit en doelmatigheid van de zorg. Dit kunnen projecten zijn in de cure als in de care.
- Het project richt zich op klanten, ofwel, de klant staat centraal, ofwel, het project geeft antwoord op de vragen van klanten.
- Het project draagt bij aan de missie en/of de visie van Agis.
- Het project draagt bij aan de strategie of specifieke aandachtsgebieden van Agis: preventie, zorg in grote steden, en doelgroepenbeleid.
- Het project is gericht op meerdere mensen en niet op individuen.
- Het project vindt plaats binnen (1 van de) kernregio’s van Agis: Amsterdam, Utrecht, ’t Gooi, Apeldoorn/Zutphen.
Voorwaarden
- Onvolledige verzoeken worden niet in behandeling genomen.
- Verzoeken dienen uitsluitend schriftelijk te worden ingediend.
- Verzoeken boven de €15.000,- worden niet in behandeling genomen.
- Agis verleent geen ondersteuning aan elke vorm van bedrijfsexploitatie.
- Aanvragen kunnen worden ingediend door rechtspersonen zonder winstoogmerk. Dat betekent dat sponsorverzoeken van individuen niet in behandeling worden genomen.
- Een sponsoraanvraag moet minimaal 3 maanden voor de start van het project ingediend worden.
- Het project heeft een tijdelijk karakter (maximaal 2 jaar).
- Hetzelfde verzoek is niet al volledig gehonoreerd door 1 of meer andere financiers.
- Agis sponsort geen internationale of buitenlandse initiatieven.
Wijze van indienen sponsoringverzoek
Een korte omschrijving van uw sponsorverzoek (maximaal 2 A4). Beschrijf het project, op welke doelgroep u zich richt, wat u precies van Agis verwacht en Agis van u kunnen verwachten. Benoem ook de hoogte van het bedrag, en voeg een begroting en een dekkingsplan toe.
U kunt uw sponsorverzoek indienen bij:
Agis Zorgverzekeringen
Tav afdeling Corporate Communicatie
Postbus 19
3800 HA Amersfoort
E-mail: sponsoring@agisweb.nl