Publiek private partnerschappen duurzame ontwikkeling en armoedebestrijding

Duurzame ontwikkeling en armoedebestrijding in ontwikkelingslanden kunnen niet worden gerealiseerd zonder de betrokkenheid van het (inter)nationale bedrijfsleven. Het bedrijfsleven is cruciaal voor economische ontwikkeling, als werkgever en vanwege de aanwezige managementcapaciteit en efficientie. Zij speelt een belangrijke rol bij het gebruik en beheer van natuurlijke hulpbronnen.
De minister voor Ontwikkelingssamenwerking wil het bedrijfsleven meer betrekken bij armoedebestrijding en duurzame ontwikkeling in de partnerlanden. Op basis van partnerschap wordt samenwerking gezocht met bedrijven, maatschappelijke organisaties en kennis- en onderzoeksinstellingen.

* De rest van dit artikel en veel andere mogelijkheden alleen beschikbaar voor leden. Meer informatie voordelen lidmaatschap

Gerelateerd nieuws



Indien beschikbaar onderstaand een overzicht van ander nieuws over deze organisatie.