Congressubsidiefonds - Subsidie organisatie internationale wetenschappelijke congressen in Nederland

Subsidie voor de organisatie van internationale wetenschappelijke congressen in Nederland.
Subsidie aanvragen kunnen worden ingediend voor congressen met een totale begroting van ten hoogste 170.000 euro. De subsidie bestaat uit maximaal een derde van het totale bedrag van de congresbegroting tot een maximum van 8.500 euro.
Congressen komen alleen in aanmerking indien zowel de sprekersgroep als de deelnemersgroep een internationale samenstelling heeft. De internationale samenstelling van de beoogde deelnemersgroep moet onder andere blijken uit de wijze waarop bekendheid gegeven wordt aan het congres.

* De rest van dit artikel en veel andere mogelijkheden alleen beschikbaar voor leden. Meer informatie voordelen lidmaatschap