Helaas, deze regeling is verlopen, maar er zijn wel andere interessante regelingen voor je beschikbaar.
Bekijk alle regelingen
Subsidies

Subsidie voor projecten rondom microplastics en gezondheid

Subsidie voor onderzoek naar de mogelijke gezondheidsgevolgen van micro- en nanoplasticdeeltjes (MNP) en oplossingen om deze gevolgen te beperken. De belangrijkste aanvrager moet een onderzoeksorganisatie zijn. Nederlandse zorginstellingen, organisaties die een wettelijke taak uitvoeren en organisaties die activiteiten uitvoeren namens een belangengroep voor het voorgestelde project komen in aanmerking voor een subsidie. Het maximaal aan te vragen bedrag is € 300.000 per aanvraag. et subsidiebedrag per aanvraag bedraagt minimaal €50.000 en maximaal €300.000. Je kunt de subsidie online aanvragen gedurende de aanvraagperiode.

Status:
Gesloten
Jaarbudget:
€ 2.100.000
Per uitgifte
€ 50.000 - € 300.000
Indientermijn:
-

Realiseer jouw ambitie

Realiseer jouw ambitie

Meld je hier aan

Toepassing

De subsidie kan worden gebruikt voor onderzoek naar de mogelijke gezondheidsgevolgen van micro- en nanoplasticdeeltjes (MNP) en oplossingen om deze gevolgen te beperken.

Doelgroep

De belangrijkste aanvrager moet een onderzoeksorganisatie zijn. Nederlandse zorginstellingen, organisaties die een wettelijke taak uitvoeren en organisaties die activiteiten uitvoeren namens een belangengroep voor het voorgestelde project komen in aanmerking voor een subsidie. Andere organisaties of winstgevende privépartijen kunnen alleen deelnemen via samenwerking of bijdrage van derden.

Werkgebied

Het onderzoek moet in Nederland worden uitgevoerd.

Voorwaarden

  • Een aanvraag moet betrekking hebben op een van de vier specifieke thema's van deze regeling.
  • Het is essentieel dat onderzoeksmethoden en -resultaten compatibel zijn met het algehele risicobeoordelingskader, dat verder wordt beschreven in de oproep tot indienen van voorstellen.
  • Samenwerking met andere projecten uit deze oproep en het MOMENTUM-consortium is verplicht zodra de voorstellen zijn toegekend.

Subsidie

Het subsidiebedrag per aanvraag bedraagt minimaal  50.000 en maximaal € 300.000.

Aanvragen

Online, via de website van de verstrekker (zie links).

Het is aan te raden om ten minste een week voor de deadline te beginnen met het invoeren van de aanvraag.

Indientermijn

Gebruikersnotities regeling/verstrekker

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Contact

Gebruikersnotities regeling

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Maak een notitie

Funding informatie

Wij ondersteunen deze organisatie types
Non-profit Onderzoekers en onderzoekcentra
Onze aandacht gaat uit naar
Onderzoek en ontwikkeling
Zorg en welzijn
Wij zijn werkzaam in
Nederland Provincie Drenthe Provincie Flevoland Provincie Friesland Provincie Gelderland Provincie Groningen Provincie Limburg Provincie Noord-Brabant Provincie Noord-Holland Provincie Overijssel Provincie Utrecht Provincie Zeeland Provincie Zuid-Holland
Deel deze pagina

Als lid weet je bij wie en hoe je aanvraagt

Per regeling zie je wie het geld geeft, wie mag aanvragen en hoe de aanvraag loopt. Onze redactie vindt ook subsidies en fondsen zonder eigen website.
  • Vind het geld: ruim 4.000 subsidies en fondsen, elke maand tientallen nieuwe
  • Vraag het aan: een eerste opzet van brief, projectplan en begroting
  • Houd overzicht: nieuwe regelingen voor je profiel in je mail, je aanvragen op één plek
  • Voor stichtingen, verenigingen, culturele en maatschappelijke organisaties, en hun projecten
  • Ruim 1.500 leden, van lokale stichting tot Erasmus MC Foundation. Sinds 2001 aan de kant van de aanvrager.

Direct toegang, per jaar of per maand

  • Jaar € 525 (€ 43,75 per maand, jaarlijks betaald)
  • Maand € 59, per maand opzegbaar
  • Inclusief btw. Geen proefperiode.