Helaas, deze regeling is verlopen, maar er zijn wel andere interessante regelingen voor je beschikbaar.
Bekijk alle regelingen
Subsidies

Subsidieaanvragen productontwikkeling - Bisk

De subsidieregeling Scholing en Productontwikkeling Cultuureducatie is samengesteld uit twee deelregelingen: de regeling ‘Scholing’ en de regeling ‘Productontwikkeling’. De regeling Productontwikkeling heeft twee budgetten, B1 en B2. - B1 is bedoeld voor lokaal/regionaal werkende makers van cultuureducatieve producten in de kunst- en erfgoedsector. Dat kunnen instellingen zijn, maar ook afzonderlijke zelfstandig ondernemers. - B2 is bedoeld voor provinciaal werkende makers van cultuureducatieve producten in de kunst- en erfgoedsector die een structurele subsidie ontvangen van de provincie Noord-Brabant in de periode 2005-2008.

Status:
Gesloten
Jaarbudget:
Variabel
Per uitgifte
Afhankelijk van aanvraag
Indientermijn:
Doorlopend

Realiseer jouw ambitie

Realiseer jouw ambitie

Meld je hier aan

Wat is een cultuureducatief product?

Een cultuureducatief product bestaat uit een kunst- of erfgoedcomponent en een educatieve component. Het product omvat dus altijd een confrontatie van leerlingen met een kunstproduct of een erfgoedobject en daarmee samenhangende educatieve activiteiten.

Welke kosten komen in aanmerking voor subsidie?

De kosten die direct verband houden met het realiseren van de ontwikkelactiviteit. Alleen werkelijk gemaakte kosten komen voor subsidie in aanmerking.

Hoeveel subsidie kunt u krijgen?

De subsidie bedraagt 75% van de subsidiabele kosten, tot een maximum van € 5000 voor B1 en € 9300 voor B2.

Wie beoordeelt de aanvraag?

De subsidieaanvraag wordt beoordeeld door een externe adviescommissie onder onafhankelijk voorzitterschap. In deze commissie hebben zowel deskundigen op kunst- en erfgoedgebied als onderwijsexperts zitting.

Wanneer vraagt u subsidie aan?

Er zijn drie sluitingsdatums: 1 februari, 1 juni en 1 november. Advisering en besluitvorming door het BisK nemen twee maanden in beslag, gerekend vanaf de betreffende sluitingsdatum. 

Gebruikersnotities regeling/verstrekker

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Contact

Gebruikersnotities regeling

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Maak een notitie

Funding informatie

Onze aandacht gaat uit naar
Kunst, cultuur en media
Onderwijs
Deel deze pagina

Als lid weet je bij wie en hoe je aanvraagt

Per regeling zie je wie het geld geeft, wie mag aanvragen en hoe de aanvraag loopt. Onze redactie vindt ook subsidies en fondsen zonder eigen website.
  • Vind het geld: ruim 4.000 subsidies en fondsen, elke maand tientallen nieuwe
  • Vraag het aan: een eerste opzet van brief, projectplan en begroting
  • Houd overzicht: nieuwe regelingen voor je profiel in je mail, je aanvragen op één plek
  • Voor stichtingen, verenigingen, culturele en maatschappelijke organisaties, en hun projecten
  • Ruim 1.500 leden, van lokale stichting tot Erasmus MC Foundation. Sinds 2001 aan de kant van de aanvrager.

Direct toegang, per jaar of per maand

  • Jaar € 525 (€ 43,75 per maand, jaarlijks betaald)
  • Maand € 59, per maand opzegbaar
  • Inclusief btw. Geen proefperiode.