Subsidies
Fondsen

Subsidie voor onderwijsprojecten in Uganda

Subsidie voor concrete, lokale onderwijsprojecten in Uganda die de toegang tot kwalitatief onderwijs verbeteren. Er worden projecten ondersteund die zich bijvoorbeeld richten op het verbeteren en toegankelijk maken van lesmateriaal, trainen van docenten, maaltijden voor scholieren en de bouw van klaslokalen en sanitaire voorzieningen. Alleen geregistreerde non-profitorganisaties komen in aanmerking voor subsidie. Het aanvraagproces start met het sturen van een e-mail met een korte omschrijving van het project en een geschat budget.

Status:
Open
Jaarbudget:
€ 30.000
Per uitgifte
€ 0 - € 30.000
Indientermijn:
Doorlopend

Realiseer jouw ambitie

Realiseer jouw ambitie

Meld je hier aan

Toepassing

Om toegang tot het onderwijs structureel te verbeteren, biedt het fonds financiële ondersteuning aan projecten die één of meer van de volgende drie doelen stellen:

  • De toegang tot onderwijs verbeteren
  • De kwaliteit van het onderwijs verbeteren
  • Schooluitval tegengaan 

Doelgroep

Geregistreerde non-profitorganisaties.

Werkgebied

Vanaf 2020 ondersteunt EducAIDed alleen onderwijsprojecten in Uganda.

Voorwaarden

Je aanvraag moet aan de volgende voorwaarden voldoen:

  • De aanvragende organisatie staat geregistreerd als non-profitorganisatie 
  • Het project draagt op een holistische manier bij aan de kwaliteit van het onderwijs in Uganda. Dit betekent dat de aanvragende organisatie zich naast onderwijs, ook moet richten op levensvaardigheden en psychosociaal welzijn
  • Het gaat om een concreet en lokaal initiatief dat aan het einde van de hulpperiode zelfvoorzienend kan zijn
  • De ideeën moeten uit de gemeenschap komen en de gemeenschap moet bijdragen aan het project. Voorbeelden: stenen, arbeid, kleine vergoedingen

Restricties

EducAIDed kan de lopende kosten van een project niet dekken. Dit betekent dat doorlopende salarissen en administratiekosten uitgesloten zijn. Alleen administratie- en salariskosten die direct verband houden met het project kunnen binnen de projectperiode worden gedekt.

Subsidie

De subsidie bedraagt maximaal € 30.000 per aanvraag.

Aanvragen

Het aanvraagproces start met het sturen van een e-mail met een korte omschrijving van het project en een geschat budget.

Mocht het fonds geïnteresseerd zijn in het project, dan zullen ze je vragen om een volledig projectvoorstel in te dienen met behulp van een projectvoorstelformulier. 

 

Gebruikersnotities regeling/verstrekker

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Contact

Gebruikersnotities regeling

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Maak een notitie

Funding informatie

Wij ondersteunen deze organisatie types
Non-profit
Onze aandacht gaat uit naar
Internationaal ondernemen en ontwikkelingswerk
Onderwijs
Wij zijn werkzaam in
Ontwikkelingslanden Afrika Internationaal
Deel deze pagina

Als lid weet je bij wie en hoe je aanvraagt

Per regeling zie je wie het geld geeft, wie mag aanvragen en hoe de aanvraag loopt. Onze redactie vindt ook subsidies en fondsen zonder eigen website.
  • Vind het geld: ruim 4.000 subsidies en fondsen, elke maand tientallen nieuwe
  • Vraag het aan: een eerste opzet van brief, projectplan en begroting
  • Houd overzicht: nieuwe regelingen voor je profiel in je mail, je aanvragen op één plek
  • Voor stichtingen, verenigingen, culturele en maatschappelijke organisaties, en hun projecten
  • Ruim 1.500 leden, van lokale stichting tot Erasmus MC Foundation. Sinds 2001 aan de kant van de aanvrager.

Direct toegang, per jaar of per maand

  • Jaar € 525 (€ 43,75 per maand, jaarlijks betaald)
  • Maand € 59, per maand opzegbaar
  • Inclusief btw. Geen proefperiode.