Helaas, deze regeling is verlopen, maar er zijn wel andere interessante regelingen voor je beschikbaar.
Bekijk alle regelingen
Subsidies

Subsidie voor wetenschappelijk onderzoek naar preventie van seksueel grensoverschrijdend gedrag

Deze subsidie is bedoeld voor projecten die seksueel grensoverschrijdend gedrag en seksueel geweld, zowel online als offline, aanpakken door middel van wetenschappelijk onderzoek en praktijkgerichte interventies. De focus ligt op het bundelen van bestaande kennis en het ontwikkelen van nieuwe, effectieve strategieën om deze problematiek te voorkomen. Samenwerking tussen kennisinstellingen en maatschappelijke organisaties is cruciaal om tot duurzame oplossingen te komen. Je kunt de subsidie online aanvragen gedurende de aanvraagperiode.

Grensoverschreidend gedrag
Status:
Gesloten
Jaarbudget:
€ 2.858.000
Per uitgifte
€ 0 - € 2.858.000
Indientermijn:
-

Realiseer jouw ambitie

Realiseer jouw ambitie

Meld je hier aan

Toepassing

Het NWA-programma ‘Seksueel grensoverschrijdend gedrag en seksueel geweld’ richt zich op het ontwikkelen van kennis en interventies om seksueel grensoverschrijdend gedrag en seksueel geweld zo veel mogelijk te voorkomen. Het doel is om een integrale aanpak te creëren die zowel preventieve als curatieve maatregelen omvat.

Ondersteunde projecten

  1. Sectoroverstijgend onderzoek: Projecten die kennis en interventies uit verschillende sectoren zoals sport, media, cultuur, politiek, zorg en academische wereld integreren.
  2. Interventies en preventie: Onderzoek naar de effectiviteit van bestaande maatregelen en de ontwikkeling van nieuwe interventies.
  3. Intersectionaliteit: Aandacht voor verschillen tussen diverse groepen (gender, seksuele oriëntatie, leeftijd, sociaaleconomische status, culturele achtergrond) in de aanpak van seksueel grensoverschrijdend gedrag.
  4. Maatschappelijke en institutionele factoren: Onderzoek naar hoe institutionele en maatschappelijke structuren bijdragen aan het voortduren van seksueel grensoverschrijdend gedrag en geweld, en hoe deze kunnen worden veranderd.

Doelgroep

De subsidie is beschikbaar voor consortia van kennisinstellingen en maatschappelijke organisaties die zich richten op het voorkomen van seksueel grensoverschrijdend gedrag en seksueel geweld.

Werkgebied

Nederland

Voorwaarden

  • Aanvragen moeten worden ingediend door een consortium bestaande uit een hoofdaanvrager, mede-aanvragers en samenwerkingspartners.
  • De hoofdaanvrager moet verbonden zijn aan een kennisinstelling zoals een universiteit of een NWO- of KNAW-instituut.
  • Medeaanvragers kunnen zowel aan kennisinstellingen als aan maatschappelijke organisaties verbonden zijn.
  • Samenwerkingspartners moeten actief betrokken zijn bij de uitvoering van het project, maar kunnen geen subsidie voor salaris- of onderzoekskosten aanvragen.

Restricties

  • Eén aanvraag per hoofdaanvrager.
  • Aanvragen moeten in het Engels worden opgesteld.
  • De hoofdaanvrager moet deelnemen aan beide verplichte collaboratieve workshops.

Aanvragen

Online via de website van de verstrekker, gedurende de aanvraagperiode.

De aanvraagprocedure bestaat uit twee fases:

  1. Aanmelden van een initiatief: Initiatieven moeten online worden ingediend en worden na controle gepubliceerd. De indiener wordt automatisch aangemeld voor de collaboratieve workshops.
  2. Indienen van een volledige aanvraag: Na de workshops kunnen volledige aanvragen worden ingediend via het MijnZonMw-systeem. Verplichte bijlagen zoals een begroting en steunverklaringen van samenwerkingspartners moeten worden meegestuurd.

Indientermijn

Gebruikersnotities regeling/verstrekker

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Contact

Gebruikersnotities regeling

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Maak een notitie

Funding informatie

Wij ondersteunen deze organisatie types
Non-profit Onderzoekers en onderzoekcentra
Onze aandacht gaat uit naar
Maatschappij en samenleving
Onderzoek en ontwikkeling
Wij zijn werkzaam in
Nederland Provincie Drenthe Provincie Flevoland Provincie Friesland Provincie Gelderland Provincie Groningen Provincie Limburg Provincie Noord-Brabant Provincie Noord-Holland Provincie Overijssel Provincie Utrecht Provincie Zeeland Provincie Zuid-Holland
Deel deze pagina

Als lid weet je bij wie en hoe je aanvraagt

Per regeling zie je wie het geld geeft, wie mag aanvragen en hoe de aanvraag loopt. Onze redactie vindt ook subsidies en fondsen zonder eigen website.
  • Vind het geld: ruim 4.000 subsidies en fondsen, elke maand tientallen nieuwe
  • Vraag het aan: een eerste opzet van brief, projectplan en begroting
  • Houd overzicht: nieuwe regelingen voor je profiel in je mail, je aanvragen op één plek
  • Voor stichtingen, verenigingen, culturele en maatschappelijke organisaties, en hun projecten
  • Ruim 1.500 leden, van lokale stichting tot Erasmus MC Foundation. Sinds 2001 aan de kant van de aanvrager.

Direct toegang, per jaar of per maand

  • Jaar € 525 (€ 43,75 per maand, jaarlijks betaald)
  • Maand € 59, per maand opzegbaar
  • Inclusief btw. Geen proefperiode.