Subsidies
Fondsen

Subsidie voor kennisontwikkeling wereldwijd en in India

Subsidie voor kennisontwikkeling wereldwijd, bijvoorbeeld internationale conferenties, en onderwijsinstellingen en particulieren met onderwijsverzoeken, vooral in India. Je kunt bijvoorbeeld een aanvraag doen voor de ontwikkeling van lesmateriaal, cursussen, onderwijs en andere faciliteiten. De subsidie kun je het hele jaar door per e-mail of per post aanvragen.

Status:
Open
Jaarbudget:
€ 100.000
Per uitgifte
Afhankelijk van aanvraag
Indientermijn:
Doorlopend

Realiseer jouw ambitie

Realiseer jouw ambitie

Meld je hier aan

Toepassing

Het sponsoren van kennisontwikkeling wereldwijd door het financieel ondersteunen van internationale conferenties en het zowel financieel als facilitair ondersteunen van onderwijsinstellingen/- instituten en particulieren met onderwijsverzoeken.

In de praktijk kun je de subsidie gebruiken voor de volgende activiteiten.

  • Het aanbieden, verzorgen en ontwikkelen van onderwijs en cursussen, die leiden tot het behalen van diploma’s, opleidingsgraden en certificaten op lager, middelbaar, hoger, toegepast en academisch niveau.
  • Het ontwikkelen en verspreiden van opleidingsmateriaal in gedrukte vorm, met toepassing van zowel bestaande als toekomstige media.
  • Het verschaffen van faciliteiten en/of financiële ondersteuning aan kinderen en volwassenen om onderwijs te kunnen genieten en cursussen te kunnen volgen.

Doelgroep

  • Onderwijsinstellingen/- instituten
  • Particulieren met onderwijs verzoeken

Werkgebied

De stichting is zowel wereldwijd als specifiek in India actief.

Voorwaarden

Je aanvraag moet betrekking hebben op bovengenoemde activiteiten.

Aanvragen

Je kunt de subsidie het hele jaar door per e-mail of per post aanvragen.

Meesturen
Over het algemeen moet je de onderstaande stukken meesturen met je aanvraag.

  • Begroting en dekkingsplan
  • Projectplan
  • Uittreksel Kamer van Koophandel
  • Statuten (indien de aanvrager een rechtspersoon is)
  • Recente jaarrekening (indien de aanvrager een rechtspersoon is, en de aanvragende rechtspersoon langer dan een jaar bestaat)

Gebruikersnotities regeling/verstrekker

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Contact

Gebruikersnotities regeling

Deel je kennis/ervaring over deze regeling of verstrekker met de Fondswervingonline community.

Maak een notitie

Funding informatie

Wij ondersteunen deze organisatie types
Non-profit Onderzoekers en onderzoekcentra Particulier
Onze aandacht gaat uit naar
Internationaal ondernemen en ontwikkelingswerk
Onderwijs
Wij zijn werkzaam in
Nederland Provincie Drenthe Provincie Flevoland Provincie Friesland Provincie Gelderland Provincie Groningen Provincie Limburg Provincie Noord-Brabant Provincie Noord-Holland Provincie Overijssel Provincie Utrecht Provincie Zeeland Provincie Zuid-Holland Internationaal Europa Ontwikkelingslanden Azie Afrika Arabische landen Noord-Amerika Zuid-Amerika Oceanie
Deel deze pagina

Als lid weet je bij wie en hoe je aanvraagt

Per regeling zie je wie het geld geeft, wie mag aanvragen en hoe de aanvraag loopt. Onze redactie vindt ook subsidies en fondsen zonder eigen website.
  • Vind het geld: ruim 4.000 subsidies en fondsen, elke maand tientallen nieuwe
  • Vraag het aan: een eerste opzet van brief, projectplan en begroting
  • Houd overzicht: nieuwe regelingen voor je profiel in je mail, je aanvragen op één plek
  • Voor stichtingen, verenigingen, culturele en maatschappelijke organisaties, en hun projecten
  • Ruim 1.500 leden, van lokale stichting tot Erasmus MC Foundation. Sinds 2001 aan de kant van de aanvrager.

Direct toegang, per jaar of per maand

  • Jaar € 525 (€ 43,75 per maand, jaarlijks betaald)
  • Maand € 59, per maand opzegbaar
  • Inclusief btw. Geen proefperiode.